Rozkladacie pohovky a gauče

posted in: Nezařazené | 0

Rozkladacia pohovka či gauč je príjemným komponentom, ktorý si v obývacej izbe všetci užívame. Väčšinou je pre nás akýmsi odpočívadlom, kde veľmi radi zložíme hlavu u televízie alebo dobrej knihy.

Aj z toho dôvodu by sme si mali vyberať kvalitné pohovky či gauče, ktoré nám tento komfort poskytnú. Mnoho ľudí nepozerá na kvalitu, ale na kvantitu a dobré peniaze. Je možné naplniť akékoľvek požiadavky, akurát je potreba ujasnenie základných priorít.

Chcete, aby sa pohovka alebo gauč stali čas od času rozkladacou variantou? Kto má v byte nedostatok priestoru zrejme ocení, že sa pohovka rozloží, a vzniká tak atraktívny priestor na ležanie aj spanie. Taká rozkladacia pohovka môže byť pokojne štartom pre bývanie dvoch mladých ľudí. Jej miesto nie je tak úplne jasné, a každý si tak pohovku premiestni tam, kam potrebuje, takže pokojne do spálne. Úložný priestor vo forme zásuviek alebo vstavanej časti ukryje mnoho vecí.

Možnosť rozloženia na dvoj lôžko

Rozkladacie pohovky a gauče poskytujú ďalší priestor, ktorý sa dá využiť pre kvalitné prespanie ďalšej osoby. Či už ste doma usporiadali večierok, alebo sa u vás len zdržala kamarátka a na sedačke zaspal jej syn, vždy to je dôvod, prečo mať v domácnosti rozložiteľný gauč. Nenechajte nič náhode, cenovo nie je oproti klasickej sedačke o toľko drahší. Nájdu sa veľmi lacné varianty, ktoré sú súčasne praktické. Uložíte tu lôžkoviny a iné drobnosti.

Spôsob rozloženia

Možno by sa človek mohol diviť tomu, že je možné lôžko vytiahnuť samotným ťahom v systéme clic-clac. Také rozkladacie pohovky sú vhodné na trvalé spanie. Ďalšou možnosťou je preklápanie, kde sa oddelí sedacia časť od matraca. Sklapovacie či rozvíjacie systémy sú veľmi variabilné, takže aj s nimi vykúzlite priestor na sedenie vrátane spania. Kto teda o pohovke neuvažoval ako o nábytku, ktorý je skladný a atraktívny zároveň, mal by začať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *